Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що під час першого туру виборів були аномальні дільниці, де результати голосування кардинально відрізняються і можуть свідчити про фальсифікацію, зокрема в Василькові Київської області допитують місцеву владу.

Про це він сказав у програмі “Право на владу” на телеканалі “1 + 1”.

За його словами, подібні аномальні дільниці зустрічалися і на Донбасі, і на Львівщині, а також в Київській області, де були зафіксовані випадки, коли бюлетені вкидалися цілими пачками, або видавалися без підпису, а також було багато випадків підкупу виборців.

Міністр зазначив, що в рамках розслідування кримінальної справи про підкуп виборців за програмою “Турбота” у Василькові Київської області 4 квітня були допитані керівники місцевої влади, зокрема, він зазначив, що допитали 1,5 тисячі осіб, серед яких мер міста і секретар ради.

При цьому він вважає, що немає загроз по дестабілізації ситуації в другому турі виборів з боку учасників “Нацдружін”, “Нацкорпуса” і “Січі”.

“Я не бачу загроз від” Національного дружин “, від” Національного корпусу “… І не думаю, що у організації” Січ “досить сил або бажання дестабілізувати ситуацію”, – сказав Аваков.

За його словами, це невеликі радикальні групи, на яких вистачає державного апарату впливу.

Він запевнив, що без сумнівів другий тур президентських виборів пройде спокійно і законно.