Сьогодні, 3 вересня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Міністр освіти Лілія Гриневич відвідали Київщину.

Зокрема, вони відвідали свято першого дзвоника в опорному навчальному закладі “Шкарівська загальноосвітня школа”. Це одна з провідних шкіл Київщини, яка укомплектована за останніми освітніми стандартами, має свій парк шкільних автобусів для учнів з віддалених сіл, напрацьовує свої методики навчання. Більше половини колективу тут мають вищу кваліфікаційну категорію.

“Ми впроваджуємо стандарти Нової української школи. Прийшов час змінити вимоги до знань, зробити їх конкурентними. Давати дітям найкраще, щоб вони були успішними. У цій школі я побачив все необхідне для запровадження нових стандартів, тут є всі матеріали та технології”, – сказав Володимир Гройсман.

Крім того, високоповажні гості відкрили інклюзивно-ресурсний центр. Для зручності його розташували на першому поверсі, облаштували сучасними приладами для комфортної роботи з дітьми: ноутбуками, планшетами, мультимедійними комплексами, дидактичними матеріалами тощо. Центр має осередки для занять лікувальною фізкультурою та іграми, куточок логопеда та відпочинку. Скористатися його послугами матимуть змогу діти Білоцерківщин. Фахівці закладу проводитимуть корекційні заняття, надаватимуть консультації батькам та складатимуть індивідуальний план розвитку дитини. На ремонт та оснащення центру спрямували близько 1 млн. грн. з державного та 500 тис.грн. з районного бюджетів.

«Дітки з особливими потребами мають навчатися у звичайному середовищі. Так вони зможуть швидше впоратися зі своїми недугами і швидше соціалізуватися. Створювати окремі заклади для таких дітей неправильно. Наш пріоритет – інклюзивне середовище для всіх, хто його потребує», – підкреслив Володимир Гройсман.

Нагадаємо, в 2018 році в Україні стартувала реформа початкової освіти. Першокласники, які підуть в школу в 2018 році, будуть вчитимуться 12 років. Для старту “Нової української школи” міністерство створило новий стандарт освіти, головна мета якого – визнання та сприяння розвитку талантів кожної дитини. Школа має стати такою, де буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.