Грошове забезпечення збільшено переважно тим військовослужбовцям, які служать безпосередньо в органах та підрозділах охорони кордону. Водночас розміри грошового забезпечення військовослужбовців Адміністрації Держприкордонслужби, вищого та старшого офіцерського складу регіональних управлінь та Національної академії Держприкордонслужби залишилися на рівні 2021 року.

Варто наголосити, що з першого лютого, за дорученням Президента України та підтримки Міністра Міністерства внутрішніх справ, відбувся уже другий цього року етап збільшення грошового забезпечення прикордонників.

З 1 січня 2022 року відбулося підвищення грошового забезпечення військовослужбовців льотного складу авіаційних підрозділів та корабельно-катерного складу Морської охорони Держприкордонслужби, що дало можливість ліквідувати диспропорцію розмірів грошового забезпечення, у порівнянні з моряками і льотним складом інших структур сектору безпеки і оборони.

Охоронці кордону вдячні керівництву держави, Уряду за постійну увагу до забезпечення соціальних гарантій особового складу, в тому числі з підвищення розмірів грошового забезпечення.

Керівництво відомства продовжує робити все можливе, аби прикордонники не відчували диспропорцій та мали гідний рівень грошового забезпечення. Адже в сучасних умовах прикордонники є важливою ланкою сектору безпеки і оборони та виконують широкий спектр як правоохоронних функцій, так і завдання у сфері оборони держави.

Робота над подальшим системним зростанням грошового забезпечення прикордонників триває і є пріоритетним завданням для відомства.