В евакуації з Борисполя та Бориспільського району немає потреби, ситуація повністю контрольована. Про це заявив голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк у відеозверненні у Telegram-каналі сьогодні, 22 березня.
Павлюк повідомив, що на сьогоднішній день ситуація у Бориспільському районі напружена, але повністю контролюється Збройними силами, територіальною обороною та самообороною району, евакуація мешканців не потрібна.

“У мережі поширюється відео, на якому міський голова Борисполя Володимир Борисенко закликає людей якомога виїхати з міста через небезпеку.

Запевняю вас, що йшлося про можливі атаки ворога, яких ми, природно, готові. Наразі ситуація у місті та районі повністю стабільна, спокійна та контролюється Збройними Силами України. Жодних бойових дій на території району не відбувається. Жодних евакуацій із міста, району не організується, тим більше під час комендантської години. У цьому немає потреби”, – наголосив глава адміністрації.

Раніше: 20 березня голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк повідомив, що Київська область облаштовує новий оборонний рубіж на підступах до столиці.

При цьому 20 березня за чергової спроби наступу на Київ російські війська втратили звідний загін 6-го танкового полку.