Прокуратурою Київської області до державної власності повернуто земельну ділянку державного підприємства Інституту фізіології рослин і генетики НАН України вартістю понад 4 млн грн у Васильківському районі, йдеться у повідомленні пес-служби відомства.

Судом задоволено позовні вимоги Києво-Святошинської місцевої прокуратури та визнано недійсними рішення Глевахівської селищної ради, державний акт на право приватної власності і витребувано на користь держави земельну ділянку площею понад 2 га вартістю понад 4 млн грн.

У лютому 2010 року Глевахівською селищною радою, з порушенням вимог земельного законодавства, передано у приватну власність фізичній особі ділянку площею 2 га для ведення особистого селянського господарства в смт. Глеваха. Дана ділянка відноситься до земель державної власності та використовується для забезпечення діяльності Національної академії наук України.

З метою реального виконання судового рішення, місцевою прокуратурою на даний час вживаються заходи щодо скасування права приватної власності фізичної особи на земельну ділянку.