Про це Голова Нацполіції Ігор Клименко повідомив сьогодні, 10 травня, під час брифінгу за участю представників ЗМІ.

Глава відомства зазначив, що Київська область на сьогодні одна з тих, що найбільше постраждала від варварських дій ворога, тут громадяни загинули внаслідок авіа і артилерійських ударів противника. Відтак присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих від рук російських загарбників.

Ігор Клименко повідомив, що сьогодні у Бородянці відкривається оновлене відділення поліції. Під час окупації у приміщенні, де відсьогодні працюватимуть поліцейські, розташовувався штаб військових рф.

«Особовий склад Бородянського відділення поліції обслуговує 40 населених пунктів, а це – майже 50 тисяч громадян. Наша з вами перша задача забезпечити безпеку людей, забезпечити їхній спокій. І мова не про відкриття відділу поліції, йдеться про те, що державні органи влади працюють у повному обсязі. Сьогодні правоохоронні органи, у першу чергу поліція, приступає до повноцінної роботи», – сказав Ігор Клименко.

Глава відомства наголосив, що всі співробітники Бородянського відділення поліції весь час окупації залишалися разом з громадянами у підвалах та бомбосховищах.

«Відкриття відділення поліції дасть змогу громадянам знати, що поліція цілодобово функціонує, вони будуть знати, куди прийти, куди подати заяву. В найближчий час на місці зруйнованого підрозділу ми відбудуємо новий повноцінний підрозділ», – зазначив Голова Нацполіції.

Він додав, що за час російського вторгнення поліція втратила на тимчасово окупованих територіях 210 підрозділів поліції. Лише в Київській області із 50 адміністративних споруд втрачено 10. Також знищено 1 200 автівок, а це – 1200 патрулів. Київщина втратила 50 службових автівок, в тому числі і Бородянка.

«Незважаючи ні на що, ми маємо організувати роботу відомства як в Київській області, так і в Бородянці. Головне, що громадяни нам довіряють, а ми цю довіру виправдали під час бойових дій», – наголосив Голова відомства.

Ігор Клименко оглянув приміщення оновленого відділення поліції, подякував поліцейським на бездоганну службу та вручив відомчі нагороди.