☢️ Державне агентство з управління зоною відчуження інформує, що радіаційний стан знаходиться у межах контрольних рівнів. Можливе переміщення задимлення у бік Вишгорода та Києва, як від пожеж у зоні відчуження, так і від пожеж біля Іванкова та с. Страхолісся за межами зони відчуження.

🚒 Гасіння ускладнене вітром, обмеженими технічними ресурсами через наслідки окупації – викрадення та знищення великої кількості техніки та пального, а також загроза вибухів мін. У гасінні беруть участь частина ДПРЗ-11 ДСНС та пожежні ДСП «Північна Пуща».

✅Станом на 17:00 якість повітря на правому та лівому берегах столиці знаходиться в межах норми. Перевищення гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин не виявлено.

❗️Міська влада закликає киян у разі задимлення закривати вікна та по можливості не перебувати на відкритому повітрі. Крім того, за наявності слід увімкнути системи кондиціонування та очищення повітря.

🌫За порадами фахівців, у разі задимлення необхідно проводити вологе прибирання. Корисно поставити ємності з водою, щоб підвищити вологість повітря; збільшити споживання рідини до 2-3 літрів на день для дорослих. Якщо у вас з’явилася задишка та кашель, необхідно звернутися до лікаря.