Шановні жителі Київщини!

Закінчилися мої повноваження на посаді голови Київської обласної військової адміністрації, які розпочалися в складних умовах протистояння ворогу навколо Києва.
Для мене була велика честь та відповідальність очолити Київський регіон.
Дякую за спільну роботу, розуміння та підтримку, своїм заступникам, головам районних військових адміністрацій, очільникам місцевого самоврядування, депутатському корпусу всіх рівнів, всім робітникам адміністрації та структурних підрозділів. Дуже складно перелічити всіх, хто в тяжкий час об’єднався з нами заради однієї мети – звільнення та відновлення області. За дуже короткий час ми стали монолітною командою, яка 24 години кожного дня робила все для нашої Перемоги.
Вдячний кожному члену команди за плідну, якісну роботу! Пишаюся роботою з такими людьми.
Дякую місцевим мешканцям Київщини, за їх довіру розуміння та терпіння. Впевнений що ті починання, які ми розпочали найдуть підтримку та будуть втіленні в життя.
Продовжу і надалі всіма можливими способами наближувати нашу державу до повної Перемоги, та повернення кожного з Вас до мирного життя.
Впевнений, що область відновиться та стане ще потужнішою та розвиненою. Люди повернуться до своїх домівок, а наші починання з розбудови стануть початком нової квітучої та щасливої Київщини.
Слава Україні!
З повагою, генерал-лейтенант Олександр Павлюк.