Загалом в регіоні руйнування зафіксували в понад 25 700 будівель та споруд. Серед них – навчальні заклади, дитячі садки, лікарні та інші об’єкти критичної інфраструктури. Наразі триває заміна вікон, дверей та відновлення покрівлі в Бучанській, Баришівській, Бородянській, Великодимерській, Глевахівській, Ірпінській, Макарівській громадах.

Крім будівель, значних руйнувань у регіоні також зазнала й дорожньо-вулична мережа. Першочергово роботи з відновлення покриття вулиць та доріг проводяться в межах населених пунктів. Наразі фахівці вже ліквідували вибоїни та пошкодження покриттів вулиць у місті Буча площею 706 м2, смт Гостомель – 559 м2, смт Бородянка – 2581 м2, с. Дмитрівка – 220 м2, смт Макарів – 270 м2.

Також тривають роботи з ліквідації вибоїн покриття автомобільних доріг загального користування місцевого значення, що проходять у межах населених пунктів. На сьогодні вже ліквідовано 1667 м2 вибоїн.

Нагадуємо, у постраждалих населених пунктах працюють робочі групи, що фіксують наслідки військової агресії та знищення цивільної інфраструктури для подальшого її відновлення.