Прокуратурою Київської області повідомлено про підозру директору одного із товариств, який привласнив бюджетні кошти виділені на проведення ремонту тротуарів та доріг у с. Софіївська Борщагівка на суму понад 80 тис грн, йдеться повідомленні прес-служби відомства.

Прокуратурою встановлено, що між Софіївсько – Борщагівською сільською радою Києво-Святошинського району та товариством підозрюваного укладено три угоди з капітального ремонту тротуарів та дороги в с. Софіївська Борщагівка на загальну суму понад 1,4 млн грн.

“У подальшому, директор товариства, використовуючи своє службове становище, складав акти приймання виконаних підрядних робіт та довідки про їх вартість, до яких вносив завідомо неправдиві відомості про те, що підрядні роботи з ремонту тротуарів та дороги виконанні в повному обсязі,” – інформує обласна прокуратура.

На підставі підроблених директором товариства документів сільська рада на рахунок підрядника перевела понад 1,4 млн грн.

“Втім, згідно із висновками судових будівельно-технічних експертиз обсяги та вартість фактично виконаних будівельних робіт не відповідають обсягам та вартості, визначеним узгодженою проектно-кошторисною та фінансово-звітною документацією відповідно до договорів на суму понад 80 тис грн” – зазначається у повідомленні.

Наразі Бориспільською місцевою прокуратурою зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбаченого ч. 3 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненим повторно) та ч. 1  ст. 366 (службове підроблення) КК України.

Підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.