13 червня заступник Київської обласної військової адміністрації Віталій Власюк та начальник Управління молоді і спорту КОДА Сергій Тимофеєв обговорили питання щодо відновлення спорту у пристоличному регіоні з президентом Федерації хокею України Георгієм Зубко.

«Ми говорили про ситуацію з хокеєм у Київському регіоні в умовах війни. Головною темою став запуск у Богуславі арени «Льодограй». Також розглянули проблему функціонування льодової арени та шляхи її вирішення. Очікується, що в серпні-вересні богуславці знову зможуть стати на ковзани на кризі рідного «Льодограю», – прокоментував Георгій Зубко.

Планується також створення професійної хокейної команди в одному з міст Київщини. Її представники вже восени зможуть брати участь як у дорослому, так і в дитячо-юнацькому чемпіонатах.

Георгій Зубко від імені Федерації хокею України подякував представникам КОВА за те, що в час війни вони роблять усе можливе, аби спортивне життя і, зокрема, хокейні баталії не затихали.

«Ми усвідомлюємо значення спорту для суспільства. Київська обласна адміністрація завжди підтримувала хокей і буде це робити надалі. Також ми активно працюватимемо над посиленням взаємодії з міжнародними організаціями», – підсумував зустріч зі свого боку Віталій Власюк.