Відео, яке не може залишити байдужим, без сліз ніяк… дивимось. Читаємо “Нову Добу”…

У п’ятницю, побачив світ щотижневий паперовий випуск газети “Нова Доба”, почитати усі випускі можна тут

Головна редакційна стаття надана, нашим автором, Романом ПУРІЄМ, директором і співзасником Українського інституту дослідження щастя, лікарем, магістром ділового адміністрування.

Роман Пурій

“Причина війни РФ і Україні є екзистенційною. Йдеться про саме існування РФ і України. Різниця тільки і тому, що РФ не може існувати як і мерія без України, а Україна не може існувати як держава поруч з РФ. Мова йде про вкрадену у нас – Московією історію, культуру, землі і Київ як столицю України. Ця багатовікова війна може завершитись тільки поразкою і зникненням однієї з країн. Наша Перемога відбудеться тільки тоді коли РФ розпадеться. А для цього ми повинні воювати доти, доки це не відбудеться. І головним завданням для нас – є відмова від підписання будь-якого мирного договору з РФ. Це можна буде зробити з новими республіками утворення яких визнає світ. Технічно це мають бути наступні кроки: зупинка наступальних дій армії РФ; Накопичення наступального потенціалу армії України; військова поразка армії РФ на території материкової України; і довга затяжна війна за звільнення Криму!

Паралельно потрібно вести вогневе ураження армії РФ по всьому кордону України з РФ на глибину до 30-40 км, щоб звідти не «прилітало». І це все виключно для того, аби санкції і глобальна ізоляція знищили економіку РФ, щоб військова поразка в Україні знищила московський шовіністичний дух і щоб вони всередині того, що залишилось перегризли один одного. Важливо не заходити на їхню територію до завершення цих процесів, а розбудовувати економіку України на наших ідеях і розвивати військово-політичну співпрацю з США, Англією, Польщею, з усім ЄС”.

читати повністю можна, якщо, підписати друковану газету “Нова Доба”. Достатньо подзвонити у редакцію: