Голова облради Херсонської області Олександр Самойленко заявив, що Росії вдалося швидко захопити Південь України через зраду співробітника СБУ, якого завербувала Росія. Саме він здав ворогам сітку мінних полів та координував дії авіації РФ.

Олександр Самойленко. Голова Херсонської облради

Про це Самойленко повідомив в інтерв’ю “Укрінформу”.


Російські військові чітко знали, де знаходяться мінні поля, били по КПВВ біля Криму та місцях дислокації прикордонних військ і рухалися чітко дорогами. Вони не їхали полями.
“Тому розповіді про те, що наші мінні поля не спрацювали або були розміновані, не відповідають дійсності. Щодо мосту через Дніпро біля Херсона, тобто версія, що працівника спецслужб, який мав би його підірвати, було вбито снайпером або кимось іншим “, – розповів голова Херсонської облради.


За словами Самойленка, позиції ЗСУ здав помічник начальника облуправління СБУ Ігор Садохін. “Зараз ми вже знаємо про затримання помічника начальника Херсонського УСБУ – начальника Антитерористичного центру Ігоря Садохіна, який працював на ворога. Вважається, що він видав ворогові сітку мінних полів та координував дії російської авіації, коли супроводжував колону херсонського СБУ в евакуацію. березні”, – повідомив голова облради.


За його даними, після проведеної перевірки президент звільнив з посади і керівника СБУ в Херсонській області Сергія Криворучка і позбавив його генеральського звання.
“Там зараз також працюють правоохоронці”, – додав Самойленко.