Фото прес-служби КОДА

Продовжується цикл селекторних нарад під головуванням заступника голови Київської обласної військової адміністрації Миколи Бойка. Сьогодні заслуховували представників районних адміністрацій та територіальних громад.

Основні питання, що були розглянуті:
– Динаміка збору даних щодо пошкоджень об’єктів житлової та соціальної інфраструктури
– Стан обстеження та формування звітів стосовно тих об’єктів, які не підлягають відновленню
– Комунікація з громадськістю (роз’яснення щодо процесів відновлення)

«Розуміємо, що Київщина зазнала значних пошкоджень внаслідок російської військової агресії. Роботи багато. Але зараз перед нами стоїть чітке завдання — пришвидшити процеси збору необхідної інформації та виконання робіт», — зазначив Микола Бойко.

Загалом у Київській області пошкоджено понад 25 000 об’єктів. Це пошкодження легких, середніх та важких ступенів. В області постійно працюють місцеві комісії разом із фахівцями профільних інститутів. Усі складені акти обстежень і кошториси передаються до Департаменту регіонального розвитку Київської ОВА для подальшого опрацювання.

«Відмічаємо позитивну динаміку щодо обстежень у більшості територіальних громад пристоличного регіону. Почалися ремонтні роботи по відновленню пошкоджених об’єктів і ми повинні нарощувати цей показник. Але хочу наголосити, що головне не показники та завдання, а результат», — додав Микола Бойко.
Нагадуємо, що в Україні діє наступний алгоритм реєстрації пошкодженого/зруйнованого майна.