В Україні з початком осені стартував новий сезон цукроваріння. Виробники цукру у вересні почали збирати врожай буряків та запускати в роботу цукрові заводи.

У цьому році цукровиробники приступили до роботи у гарному настрої, адже Верховна рада України вже на першому засіданні нової сесії 4 вересня прийняла закон про дерегуляцію ринку цукру, якого учасники ринку вже чекали давно.

Про перспективи української цукрової галузі з урахуванням нового законодавства у матеріалі видання Agronews.

Відміна держрегулювання

Державне регулювання цукроваріння було запроваджене в Україні у далекому 1999 році. Відповідний закон був прийнятий з метою подолання кризових явищ у вітчизняній бурякоцукровій галузі, яка виявилась не готовою до переходу на ліберальні правила ринкової економіки після здобуття Україною незалежності, і зіштовхнулася з проблемою спаду виробництва.

Зокрема, держава запровадила регулювання обсягів вирощування цукрових буряків, щорічне квотування об’ємів виробництва цукру, а також встановлення мінімальних цін на цукор та цукровий буряк. Одночасно у виробників цукру з’явилося право на отримання пільгового державного кредитування.

За майже 20 років дії цей закон зазнав значних змін, зокрема у зв’язку з вступом Україною до СОТ. У 2016 році Кабінет міністрів розробив і подав на розгляд Верховної ради України законопроект №4532 «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України щодо державного регулювання виробництва і реалізації цукру» скасовуються норми закону «Про державне регулювання виробництва і реалізації цукру». Він покликаний відмінити державне регулювання у цукровій галузі. Наразі, після ухвалення парламентом документ чекає на підписання президентом. Одразу після публікації закону у офіційній пресі він вступить в силу.

Українське цукроваріння зможе розвиватися

Українські цукровиробники привітали прийняття закону Верховною радою.

За словами керівника аналітичного відділу Національній асоціації цукровиків України «Укрцукор» Руслани Бутило, асоціація неодноразово наголошувала на важливості відміни державного регулювання цукрової галузі.

У якості прикладу негативного впливу держрегулювання галузі, експерт пригадав ситуацію в поточному році, коли ринкові ціни опустились нижче встановлених державою.

«Оскільки запровадження мінімальної ціни на цукор при профіциті суттєво ускладнює його реалізацію – ринкові ціни опускаються нижче законодавчо встановленої мінімальної ціни, необхідність в адміністративному регулюванні втрачає актуальність і ми раді, що Верховна рада прийняла це важливе рішення», – сказала Бутило.

За її словами, дерегуляція ринку цукру сприятиме подальшому розвитку галузі, оскільки тепер виробників не стримує змінна ситуація по квотам і вони можуть вільно здійснювати інвестиції довгострокового характеру.

Гарний урожай

Довгоочікувана відміна державного регулювання не єдиний привід для радощів представників галузі. Ще один привід- гарний урожай цукрових буряків у цьому році.

За словами аналітика сировинних ринків та сільського господарства «Укрцукору» Василя Долінського у поточному році середня урожайність цукрових буряків цього року встановить рекорд.

«Очікуємо приріст до 20% у порівнянні з минулим роком ( 46,6 т/га), таким чином отримаємо урожайність 530-540 т/га», – відзначив експерт.

У той же час, за його словами, загальний урожай у цьому році планується на рівні мунулорічних показників – 14,5 млн. т, «якщо не буде ускладнень з погодними умовами і вдасться вчасно зібрати і вивести цукрові буряки з полів».

Долінський повідомив, що цукристість буряків у цьому році гірша ніж торік.

«Станом на 1 вересня 2018 року, середня цукристість становила 15,4%, що на 0,9% менше ніж минулого року. Наразі агропідприємства копають поля з ранньостиглими гібридами цукрових буряків, цукристість при прийманні яких коливається від 16,8 до 17,5%», – повідомив він.

Крім цього, за прогнозами «Укрцукра» у цьому році виробництво цукру очікується трохи менше ніж у минулому році – на рівні 1,9-2 млн тонн, проти 2,14 млн тонн у минулому році.

Що буде з цінами на цукор

За словами Долінського, не зважаючи на профіцит цукру на світовому ринку і початок нового сезону цукроваріння в Україні, очікувати значного падіння цін на продукцію українцям не варто.

«Не секрет, що з початком сезону цукроваріння ціни на внутрішньому ринку дещо знижуються. Окрім того, профіцит на світовому ринку впливає на ситуацію в світі, але зменшення кількості працюючих заводів в цьому сезоні та прогнозоване зменшення виробництва цукру повинно, в певній мірі, збалансувати ціни на внутрішньому ринку та експортні поставки, що надалі дасть можливість в дефіцитні роки, які все таки будуть, перекрити ті втрати, які вони мають зараз», – відзначив експерт.