Традиційно, щороку у кінці червня, бакалаври Державного податкового університету отримують дипломи випускників та влаштовують з цього приводу урочистості. І 2022 рік не став виключенням.

Сьогодні випускники Податкового отримали дипломи бакалаврів! 28 червня – особливий день, який попри усі труднощі зібрав разом неймовірних людей – випускників Факультету податкової справи, обліку та аудиту Державного податкового університету. Це –  та особлива молодь, яка звикла адаптуватися під будь-які реалії: карантин, дистанційне навчання, тепер опинилася перед новими викликами. Випускники, які між повітряними тривогами знайшли в собі сили та сміливість завітати до рідної Альма-матер. Щоб разом з друзями, товаришами, одногрупниками, викладачами та рідними розділити важливу подію.

Ви – сміливі, розумні, креативні, чесні, гідні. Ви – українці! А від сьогодні – дипломовані фахівці. Випуск 2022 року особливий, який увійде в історію, адже проходить в умовах воєнного стану.

Участь у заході взяли в.о. ректора ДПУ Валентина Унинець-Ходаківська, проректори, представники ректорату та науково-педагогічний склад Факультету на чолі з директором Володимиром Краєвським, а також почесні гості, серед яких: директор Інформаційно-довідкового департаменту ДПС України Іван Романов, директор редакції газети “Все про бухгалтерський облік” Андрій  Хусід, директор ТОВ «МІК СТАРТ», Голова Комітету з фінансів і бюджету Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України Сергій Рогозний, експерт з МСФЗ, PhD, головний бухгалтер ТОВ МІК “Старт” Олена Дядун та директор Ірпінського державного коледжу економіки та права Оксана Пілевич

Адміністрація та гості заходу привітали випускників зі святом і побажали багато теплих слів, після цього відбулося урочисте вручення дипломів. Цього року дипломи бакалавра денної форми навчання отримали 83 випускники, з них 8 дипломів з відзнакою.

Після офіційної частини гостей вітали музичними виступами. Приємним подарунком для всіх присутніх стали пісенні вітання від студентки Юлії Яцунь, яка заспівала пісню Христини Соловій «Я твоя зброя» та творче вітання від мами випускниці Олександри Гурник – Вікторії Шаповалової.

 Отримавши дипломи, випускники, не порушуючи традицій, заклали свої мрії, побажання та плани на майбутнє до капсули часу випускників Державного податкового університету. Після цього, настоятель храму Святого Миколая, капелан університету Андрій Клюшев окропив усіх охочих святою водою.

Завершилося свято дружнім виконанням Гімну Університету

Щиро вітаємо випускників з отриманням диплома бакалавра.  Майбутнє належить тим, хто впевнено крокує до своєї мрії. Ви наша впевненість у світле майбутнє країни. Бажаємо нових звершень та перемог!  І з нетерпінням чекаємо в магістратурі!

Всім мирного неба та щасливого майбутнього!