Підписання документу відбулося під час двосторонньої зустрічі представників Київської ОВА та Регіональної ради пристоличного регіону Франції. На ній були присутні голова Київської ОВА Олексій Кулеба, заступники голови Микола Бойко та Віталій Власюк, а також очільниця Регіональної Ради Іль-де-Франсу Валері Пекресс.

Під час зустрічі закордонну делегацію ознайомили з руйнівними наслідками російської агресії для Київщини. Після почутого представники ради зазначили, що налаштовані предметно співпрацювати та зацікавлені в налагодженні довгострокових зв’язків.

Основними напрямками співробітництва учасники зустрічі визначили розробку генерального планування міських просторів, розвиток медичної сфери, цивільного захисту населення, малого та середнього бізнесу.

Також вони домовилися про створення двосторонньої робочої групи, що працюватиме над конкретними проектами для відновлення Київщини.

«Вдячний закордонним партнерам за діалог. Це вагомий крок на шляху до повноцінного відновлення Київського регіону. Для нас вкрай важливо налагодити прямий зв’язок між пристоличними регіонами Франції та України», – зазначив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.