На території Васильківського району Київської області 16 вересня відкрили нову медамбулаторію сімейної медицини загальної практики. Про це з’явилася інформація на порталі Київської ОДА.

Нова будівля медичної амбулаторії сімейної медицини загальної практики відкрили в селі Плесецьке Васильківського району. Захід відкриття відбувалося в урочистій обстановці, в присутності представників Департаменту МОЗ Київської області, а також приїхали гості з Київської обласної держадміністрації.

Нова медамбулаторія обійшлася державі в 1,3 мільйона гривень
Приміщення медустанови досить просторе, об’ємом 550 квадратних метрів. Є спеціально відведене відділення денного стаціонару, з процедурними кабінетами і палатами для пацієнтів. В амбулаторії є санітарна кімната з сучасним інтер’єром. Крім того завезено нове обладнання і необхідні медпрепарати.

Як повідомили представники влади, відкриття медамбулаторії в Васильківському районі коштувало всього 1,3 мільйона гривень. Ці фінансові кошти були виділені з місцевого та обласного бюджету. Так що жителі с.Плесецьке та інших населених пунктів Васильківського району можуть бути спокійні про свій стан здоров’я.