Про це йшлося на нараді щодо технічної та економічної готовності підприємств теплопостачання до опалювального періоду в Київській області.

У нараді взяли участь голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба та очільники міст регіону. Під час заходу останні прозвітували щодо стану підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до опалювального сезону, обговорили тарифну політику у сфері теплопостачання та інші важливі питання.

«Ми щодня працюємо над тим, щоб безперебійно провести опалювальний сезон. Очевидно, що в умовах повномасштабної війни він буде непростим. Але у співпраці з органами місцевого самоврядування та Урядом ми маємо чітке розуміння, як впоратися із викликами сьогодення. Наразі Київська область вже на 60% готова до зимового періоду», – зазначив Олексій Кулеба.

На сьогодні в житловому фонді пристоличного регіону комплексно підготовлено 3541 будинок. В окремих житлових будівлях відремонтовано покрівлі, приведено до ладу системи опалення та холодного водопостачання.
Більше 60% об’єктів соціальної сфери вже готові до осінньо-зимового періоду. Зокрема, вже підготували понад 500 шкіл та дитячих садків. 536 заклади охорони здоров’я Київської області — лікарні, поліклініки, ФАПи — вже готові до зими.

Також тривають ремонтні роботи мереж водопостачання та водовідведення.