Глядачів на стадіоні в Переяславі та Лецьках потішила “злива” голів. У суботу 30 липня відбувся черговий тур першості Переяславщини з футболу. Глядачів на стадіоні в Переяславі та Лецьках потішила “злива” голів. Повідомляє Переяслав – сіті

У Лецьках зустрічалися футбольні дружини господарів майданчика та «Переяслава». Гра завершилась із рахунком 11:5 на користь гостей. В цьому матчі чотири рази у воротах господарів розписався Павло Лисенко. Нападник із Лецьок Владислав Басюк тричі засмутив воротаря «Переяслава».

У місті на стадіоні ім. Валерія Лобановського у першому матчі зустрічались команди «Бурти» та «Семенівка». Уже на тринадцятій хвилині першого тайму господарі мусили діставати м’яча із сітки власних воріт.

Небезпечний момент біля воріт «Буртів», який завершиться голом

Щоправда, раділи гості своєму успіху недовго: за три хвилини після чудово розіграної комбінації «Бурти» зрівняли рахунок. Проте впродовж вісімнадцяти хвилин гості силами Федоренка, Полуденного та Висоцького підвели підсумок першого тайму 4:1 на користь «Семенівки». У другому таймі гості іще тричі засмутили суперника. Матч завершився із рахунком 8:1 на користь «Семенівки».

Друга гра на міському стадіоні відбулась за 15 хвилин після закінчення першої. Дівичківська команда «Дніпро» зустрілася з університетською командою «Матадор». Перший тайм краще розпочали футболісти із Дівичок. Вони провели кілька гострих атак на ворота «Матадора», але удача від них відвернулася.

З м’ячем нападник «МатадораЗ м’ячем нападник «Матадора

Ближче до середини тайму студентська команда вирівняла гру, і на тридцятій хвилині матчу зуміла забити м’яч у ворота суперників. На перерву команди пішли з рахунком 0:1 на користь «Матадора».

Другий тайм «Дніпро» розпочав з активних дій. Захист «Матадора» працював на повну потужність, але й він не зміг зупинити нападників із Дівичок. На 55-ій хвилині гри «Дніпро» зрівняв рахунок, а потім, за сім хвилин після удару Скрипника, вийшов уперед. «Матадор», який у цьому році хоче поборотись за чемпіонство, не мав наміру втрачати очки. Провівши ряд замін, вони підсилили ланку атаки, й на 70-ій хвилині матчу зуміли зрівняти рахунок. А потім іще двічі змусили воротаря «Дніпра» діставати м’яча із сітки власних воріт. Фінальний свисток арбітра матчу Владислава Столяренка зафіксував перемогу «Матадора» 4:2.

В атаці «Матадор»В атаці «Матадор»

Загалом за цей тур глядачі побачили як м’яч до сітки воріт залітав 31 раз. Результативність команд вражає та засвідчує те, що між командами, які очолюють турнірну таблицю і які перебувають внизу – велика прірва.