З подвір‘їв зруйнованих будинків вивозять сотні тонн будівельного сміття На Київщині ізраїльської компанії GreenMix планує побудувати завод з екологічної переробки будівельного сміття.

Відбулися перші переговори з представниками компанії, повідомляє голова Київської ОВА Олексій Кулеба у Facebook. “Це дуже важливий проєкт. Адже щодня ми боремося з наслідками військової агресії росії на нашій Київщині”, – зазначив він. Кулеба пояснив, що з подвір‘їв зруйнованих будинків вивозять сотні тонн будівельного сміття. Він також додав, що важливо не лише налагодити процес утилізації, але й переробляти будівельне сміття з урахуванням високих стандартів екологічності. 

“Цей проєкт – інвестування в майбутнє нової Київщини. Київська область готова бути першим таким майданчиком в Україні та стати показовим кейсом для інших регіонів України з демонтажу, утилізації та переробки будівельного сміття”, – сказав Кулеба. Нагадаємо, голова Міндовкілля Руслан Стрілець заявив, що Литва допоможе Україні у переробці зруйнованих війною будинків та інших відходів руйнації. Як повідомляла ЕкоПолітика раніше, експерти запропонували 8 способів, які допоможуть переробити та повернути у цивільний обіг  “відходи війни”, якими стали зруйновані будинки та інфраструктура.