З новими власниками будинків зустрілися заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко, очільник Київської ОВА Олексій Кулеба та голова Бучанської громади Анатолій Федорук.

Під час зустрічі вони поспілкувалися з родинами, які стали першими учасниками пілотного проекту з відбудови приватного житла, що реалізується меценатами в Бучанській громаді.

«Через війну ці люди пережили багато болю та випробувань. Їхні домівки були зруйновані вщент окупантами. Але вже сьогодні вони мають змогу зайти у свої нові оселі та почати нове життя. Сьогодні ми бачили багато сліз. Але нарешті для цих людей то були сльози щастя», — прокоментував Олексій Кулеба.

Одноповерхові будинки звели за типовим проектом. Площа кожного складає 98 м². Планування передбачає три спальні та об’єднану з їдальнею простору кухню. Житло обладнане всім необхідним та включає сантехніку, побутову техніку й кухонні меблі.

Нагадаємо, в Дмитрівці під час потужних боїв було пошкоджено одночасно кілька вулиць, 50 будинків зруйновано вщент. Загалом у Дмитрівській громаді повністю зруйновано 340 приватних осель.