Тема номеру: “Війна і праця” , а сам номер містить матеріали присвячені Дню Незалежності України

Від минулого Свята Незалежності, у складному «ковідному» – 2021 році, минув рік… Але враження таке неначе ми з Вами прожили ціле окреме життя. Як казав герой фільму «У бій йдуть лише старики» – «подивиться, як одразу постаріли наші матері», коли у кожен український дім прийшла війна… підла і підступна. За класикою, рівно о 4 годині ранку, новий недороблений фюрер, кинув своїх нацистів – «визволяти» нас від нацизму! Людина, яка абсолютно незнає українського життя, вирішила чомусь там навчити усіх нас, і як і справжній фюрер, розпочала із геноциду мирного населення. Я дуже добре пам’ятаю початок березня, коли у Києві вже було чутно канонаду ворожих гармат, які підступали з боку Броварів, коли на вулицях нашої великої столиці лунали автоматні черги, якими викурювали з київськиї вулиць ворожі ДРГ, які, як щури порозповзлися по арендованих заздалегідь квартирах, коли кияни у паніці тікали зі своїх домівок у зарубіжну далечінь, я ані хвилини не сумнівався, що ворог ніколи не зайде до Києва, адже не дарма Апостол Андрій, тисячі років тому простягнув свою долонь над цим містом і сказав своє славетне пророцтво: «Чи бачите ці гори? На цих горах засяє благодать Божа, тут буде місто велике і Бог збудує тут багато церков»… Але душа боліла за Київщину, вже тоді звірі творили свою чорну справу у Бучі, Іванкові, Ірпені, Макарові… Малограмотна, дика орда, знов набігла на наші землі. Наші ошатні села і містечка для них виглядали як перлини, на порівння з їхніми вбогими, вічно п’яними поселеннями, і вони остервеніло кинулися мародерити наше майно і вбивати наших жінок і дітей…
Ці-нелюди, хотіли навчити нас «слов’янському братству», хоча самі перебувають, як казав професор Преображенський з «Собачого серця»: « на найнижчому щабелі соціального сусупільства». – йдеться у головній редакційній статті.

У номері також багато корисних порад аби читачі змогли дізнатися, як економічно виживати під час війни

Підписатися на газету – щотижневик – “Нова Доба”, можна відправивши заявку із вказанням поштової адреси на е-мейл редакції info@novadoba.kiev.ua , вартысть 450 гривень на рік, газета надсилатиметься поштою у вашу поштову скриню.