Українські міста і села потерпають від атак рф, які здійснюються за допомогою поставлених агресорові іранських дронів – камікадзе. Остання атака, відбулась на Київщину – у м. Біла Церква були атаковані об’єкти цивільної інфраструктури.

ПОСИЛАННЯ НА ПЕТИЦІЮ НА САЙТІ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТУТ

До цього були атаковані дронами “шахід” – Одеса, Миколаїв і нші українські території.

Українське МЗС, при цьому лише вислала іранського посла і понизила рівень дипломатичних відносин – цього замало!
Разом з тим, у 2020 р. товарообіг між Україною та Іраном становив 307 млн дол. США, експорт товарів – 258,85 млн дол. США, імпорт – 48,22 млн дол. США. Іранська економіка, яка існує у повній світовій ізоляції за свою ядерну програму і антидемократичний режим, досі отримує від України: продукцію металургійної галузі (прокат, труби, прутки, бруски, кутки, профілі) – 25,9%; сільгосппродукцію (зернові культури, жири та олії) – 49%,енергетичні матеріали (нафта та продукти її перегонки) – 8,8%; машини, механізми та устаткування для залізниці, гірничо-видобувної промисловості, обладнання для енергетичної галузі, (УВАГА) – частини літальних апаратів, продукцію хімічної промисловості та інше – близько 10%.
В УМОВАХ, КОЛИ УКРАЇНА ПОТЕРПАЄ ВІД АТАК ІРАНСЬКОЇ ЗБРОЇ, ПРОПОНУЄТЬСЯ – запровадити санкції та розірвати дипломатичні відносини з Іраном.
Давайте позбавимо посібника агресора економічного підгрунтя!