Поліцейські кордони на місці влучення ракети сьогодні були зняті, рух транспорту на одному з найважливіших перекр. Нагадаємо, одне з місць “прильоту” ворожих ракет учора, 10 жовтня, – жваве перехрестя на розі бульвару Тараса Шевченка та Володимирської. Ракета впала прямо на проїжджу частину, проробивши в землі глибоку яму.

Місце падіння огородили червоною стрічкою, а весь рух було перекрито поліцією.

Хоча ще вчора це місце виглядало апокаліптично, співробітники комунальних служб Києва впоралися зі своєю роботою дуже швидко. Кратер від попадання ракетою був засипаний, згори з’явився новенький асфальт. Як повідомляють у КМДА, співробітники “Київводоканалу” оперативно встигли замінити пошкоджену ракетою ділянку трубопроводу та інженерні мережі. Крім того, працівники “Київміськсвітла” сьогодні мають закінчити роботи з відновлення освітлення на розі Володимирської та бульвару Шевченка.

Рух поїздів на всіх лініях метрополітену відновлено. Також відновив роботу пересадочний вузол “Театральна”-“Золоті ворота”.

Підземні станції продовжують працювати як укриття.

Столична влада закликає мешканців міста не нехтувати сигналами повітряної тривоги та не виїжджати в місто без нагальної потреби!Надрукувати