Щоб отримувати інформацію щодо можливих відключень електроенергії у столиці, YASNO створив чат-бот в Telegram. Зробивши налаштування, кияни будуть отримувати оперативні сповіщення в разі виникнення ризиків відключень та відповідних команд Укренерго. Знайти чат-бот можна через пошук у Telegram, ввівши YASNO-online, або за посиланням.

На днях усі ми відчули, як змінюється життя, коли зникає світло. Сьогоднішня атака на об‘єкти енергетичної інфраструктури також може призвести до перебоїв в електропостачанні. 

Наразі існує два типи відключень:

1. Це екстремальні аварійні відключення, їх застосовують у разі атак на об’єкти енергетичної інфраструктури. Тут не існує чітких графіків чи черг відключення. Ми будемо намагатися додавати орієнтовний перелік вулиць до кожного сповіщення про такий тип енергетичної тривоги. 

2. Стабілізуючі відключення – у разі якщо є потреба збалансувати енергосистему, Укренерго надає вказівку операторам системи розподілу для обмеження електропостачання. У такому випадку, щоб зрозуміти, коли за вашою адресою не буде електроенергії, скористайтесь графіками відключення, які опубліковані на сайті ДТЕК Київські електромережі.

Налаштувавши сповіщення в чат-боті YASNO-online в Telegram, клієнти будуть отримувати повідомлення про виникнення енергетичної тривоги, що буде означати появу ризику тимчасового відключення та відповідно про усунення проблем в мережі.