На Центральному вокзалі Києва залізничники будують платформу біля колії №14, звідки відправлятимуться рельсобуси PESA до аеропорту «Бориспіль».

Йдеться у матеріалі Погляд.

Наразі реконструкційні роботи ведуться лише із західного боку платформи. Там вже зняли стару бруківку і проводять земляні роботи.
У зв’язку з ремонтними роботами тимчасово закритий доступ у музей залізничної техніки, що знаходиться по сусідству. Коли ж відкриється сама колія, від якої курсуватимуть потяги до аеропорту «Бориспіль», поки що невідомо.

27 вересня у Центральному залізничному вокзалі Києва «Укрзалізниця» було представлено оновлений корпоративний логотип. А на одну з колій вокзалу «Київ-Пасажирський» подали пасажирський та вантажний потяги, забрендовані новим логотипом.

Фінансовий директор ПАТ «Укрзалізниця» з нагоди ребрендінгу компанії Андрій Рязанцев на своїй сторінці у Facebook опублікував фотографії, на одній із яких можна побачити незвичний для київського залізничного вокзалу термінал із продажу квитків. Саме через такі термінали і буде здійснюватися продаж квитків на потяг від аеропорту «Бориспіль» до вокзалу.