27 листопада 30 дітей Київської області, один із батьків яких загинув під час захисту територіальної цілісності України, повернулись із відпочинку в м. Муро, що на о. Майорка, Балеарські острови, Королівство Іспанія. Це діти з Березанської, Білоцерківської, Бориспільської, Бородянської, Броварської, Бучанської, Вишгородської, Макарівської,  Обухівської, Переяславської та Петрівської територіальних громад. Про це повідомили в Службі у справах дітей та сім’ї Київської ОВА.

Протягом 14 днів діти мали насичену розважальну програму. Надзвичайні враження в учасників подорожі залишилися від організованих екскурсій. У найглибшому в Європі океанаріумі, що в м. Пальма, діти спостерігали за цікавим життям в океанських глибинах. Вони побували в печері Дракона, де побачили підземне царство сталактитів та сталагмітів, і піднялися на найвищу гору. З’їздили на унікальне сафарі в Натура парк, що знаходиться в центрі острова Майорка, та побували на екскурсії в старому місті Алькудія, місто-фортеця, якому понад 2 тисячі років. Також після відвідування фабрик печива Quely та шкіряного взуття Camper діти отримали солодкі подарунки та фірмове взуття. 

Крім того, під час 14-денного відпочинку діти в супроводі дорослих мали змогу купатись у теплому Середземному морі та отримували повноцінне 5-разове харчування.

В останній вечір перед від’їздом додому, на зустріч із дітьми прийшли визначні люди: мер міста Alcudia – Domingo Bonnnín, мер міста Muro – Miquel Porquer, а також власник готеля Viva Hotels – Pedro Pascual та керівник PRINSOTEL – Ton Montaner. Діти отримали подарунки від власника готелів та від голови іспанської благодійної асоціації «Допомога українським дітям із Майорки» Ігоря Володька.

Незабутні враження від подорожі на о. Майорка, що в Королівстві Іспанія, у дитячих серцях залишаться назавжди. 

Втілити туристичну подорож вдалося завдяки запрошенню іспанської благодійної асоціації «Допомога українським дітям із Майорки».