У Київській області відкрились 259 Пунктів Незламності у всіх громадах області. Про це голова Київської ОВА Олексій Кулеба повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Поки енергетики працюють над відновленням електропостачання, жителі області приходять, щоб зігрітися, підключитися до Wi-fi та підзарядити телефони. Люди знаходять різні заняття на локаціях: плетуть сітки, читають книги, спілкуються. Відвідувачі навіть встигли облаштувати собі міні-коворкінги», ― сказав голова КОВА Олексій Кулеба.

Також очільник адміністрації повідомив, що жителі можуть дізнаватися найближчі адреси Пунктів Незламності на офіційних сторінках органів влади та на сайті “Пункти Незламності”.

Як повідомлялося раніше, адреси Пунктів Незламності розмістили теж на офіційному сайті Київської обласної військової адміністрації.

Довідково.

Пункти Незламності функціонують цілодобово та безкоштовно. Комплектування та функціонування Пунктів Незламності здійснюється з урахуванням наявного ресурсу органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.