З 2 жовтня у місті Вишневе розпочне діяти благодійний проект “Школа життя”.

Підлітки 12-18 років безкоштовно матимуть змогу отримати різноманітні знання, вміння та навички, які знадобляться у майбутньому житті, а також нададуть  впевненості у досягненні найсміливіших своїх мрій. Адже батьки не завжди знають, як правильно цьому навчити своїх дітей.

На уроках юнаки та дівчата дізнаватимуться про різноманітні сфери життя людини, про фізичний, духовний і інтелектуальний розвиток. Кожне заняття має свою тему, де діти матимуть змогу почути багато нового та корисного для себе, отримуючи насамперед відповіді на свої запитання.

Організатори проекту у Вишневому Асоціація “Еммануїл” та Києво-Святошинський центр соціальних служб. Заняття проходитимуть щовівторка та щоп’ятниці з 16:00 до 18:00 години за адресою м.Вишневе, вул, Європейська, 31-а, 2 поверх, каб.№15  у приміщенні Дитячої поліклініки.

Сам благодійний проект “Школа життя” існує з 2005 року. Його вихованці з великим задоволенням  вчаться гарним манерам, самостійності та впевненості. Більшість уроків проходять у вигляді гри, де кожен отримуючи певні знання, має ще й позитивний досвід у ставленні до оточуючих, а також до життя в цілому.