День Збройних сил України є спільним професійним святом усіх українських військовослужбовців. Сьогодні він має особливе значення, адже вкотре за свою історію Україна виборює свободу та незалежність проти нападу росії. Яка дата свята, історія та як можна привітати військових?

Професійне свято всіх українських військовослужбовців відзначається щорічно 6 грудня, а було встановлено постановою Верховної ради України – 1993 року. Він присвячений ухваленню у 1991 році закону України “Про Збройні сили України”. Також дата символічно збігається із початком Першого Зимового Походу армії УНР.

Раніше День Збройних Сил України відзначався урочистою церемонією покладання квітів до могили Невідомого солдата, а також відбулася церемонія вручення нагород, іноді святковий концерт. Після початку військових дій на Сході у 2014 році найчастіше проводилися літургія, а державними установами створювалися інформаційні звістки про День Українського війська.

2022 року українські військові роблять неймовірне, щоб захистити державу від російського терору. Цього дня слід подякувати захисникам та вшанувати пам’ять загиблих воїнів…

Професійні військові свята