Управління поліції охорони в Київській області активно проводить роботу щодо забезпечення порядку і безпеки у навчальних закладах на Київщині. Школи та інші навчальні заклади оберігатимуть професійні охоронці, завжди готові до будь-яких непередбачених подій.

З початком повномасштабного вторгнення росії Управління поліції охорони в Київській області розпочало оснащення закладів освіти системою сигналізації та пультовою охороною (абонплата за послуги коштуватиме навчальному закладу лише – 100 гривень на місяць). У кожному навчальному закладі, який підписав договір з Управлінням, встановлена тривожна кнопка за поданням сигналу якої прибуває група швидкого реагування. Її завдання – пошук, локалізація та затримання порушника, з подальшою передачею його поліції. Встановлення сигналізації та пульту здійснюється безкоштовно.

«На сьогодні ми вже під’єднали до нашої системи 218 шкіл. І ця кількість зростає щодня, що дає нам змогу забезпечити правопорядок у громаді та організувати належну безпеку нашим дітям. А соціальна ціна, 100 гривень за місяць, дозволяє нам забезпечити кожний заклад належною професійною, озброєною охороною, гарантувати правопорядок та безпеку у громаді» – говорить заступник начальника відділу технічної охорони поліції – Віталій  Кузьмик.

Довідка “Нової Доби”: Поліція охорони – єдина охоронна структура, працівники якої мають дозвіл на носіння, застосування зброї та проведення затримання правопорушників. Пофесійна охорона – це не лише інструмент оперативного реагування, а й засіб протидії й стримування. У деяких випадках цього цілком достатньо для запобігання появі нештатної ситуації.