В енергетичній компанії-поставщику Yasno розповіли про поточну ситуацію з відключеннями електроенергії в українській столиці на сьогоднішній день В енергетичній компанії-поставщику Yasno розповіли про поточну ситуацію з відключеннями електроенергії в українській столиці на сьогоднішній день. Про це стало відомо з коментаря, який дав генеральний директор компанії Сергій Коваленко.

За його словами, після восьми нападів російських окупантів на енергосистему України дефіцит електроенергії склав лише для столиці понад 30%. Головними отримувачами світу, в першу чергу, є об’єкти критичної інфраструктури. Саме на їх долю приходить 40% всієї наявної електроенергії. Ремонтники працюють в режимі 24/7. “Енергоатом” повідомив про підключення працюючих енергоблоків. «Сьогодні Київ відчуває себе краще, ніж вчора. Обмеження скоротилися, але ситуація все ще складніше. Хорошая новина – підключили додаткові потужності генерації, Україна совокупно отримала +1000МВт. Але сказати, як це впливає на столицю, поки не можу. потужності повинні розподілити на всі регіони», — заявив Коваленко.

“Енергетики будуть вручну відключати будинки в українській столиці від електропостачання — річ іде про будинки, які розташовані на лініях з об’єктами критичної інфраструктури.

Про це стало відомо з офіційного повідомлення прес-служби компанії ДТЕК “Київські електросеті”. Відомо, що балансоутримувачі 454 будинків будуть самостійно відключати світло, самостійні обмеження повинні допомогти зменшити кількість і час відключення електроенергії для всіх киян. «Во час екстрених або стабілізаційних відключень разом з об’єктами критичної інфраструктури під відключення не потрапляли житлові будинки, що запитуються від них же електроліній. говорится в сообщении.