Варто зазначити, що цю культуру в районі не вирощували вже понад п’ять років. Агропідприємство «Земля Переяславщини» наразі стало єдиним господарством, яке цього року посіяло цукровий буряк.

Голова Переяслав-Хмельницької РДА Юрій Клименко та керівник апарату адміністрації Валерій Перчук з робочою поїздкою нещодавно побували на полях ПП «Земля Переяславщини» (керівник Олександр Ярема), про це повідомляє “Вісник Переяславщини“.

На полях підприємства загалом посіяно 160 га буряку, 45 га з яких уже зібрано. Урожайність становить понад 600 ц/га.

Раніше для вирощування буряка застосовувалося багато ручної праці, що значно збільшувало його ціну. Тепер на полях працює сучасна техніка. На переробку цукровий буряк здають на Згурівський цукровий завод.

Цього ж керівники району відвідали й інші поля даного підприємства, де збирають кукурудзу.

Оцінивши результати роботи ПП «Земля Переяславщини» голова райдержадміністрації Юрій Клименко підкреслив важливість таких господарств. Тому що, окрім високих показників врожайності, це робочі місця, суттєві надходження до бюджету, і розвиток тих територій, на яких діють такі підприємства. Враховуючи сільськогосподарську спрямованість району, його майбутнє у значній мірі залежить саме від результатів діяльності таких підприємств.