І всі ті, хто своєю працею також наближають нашу Перемогу, складають “Армію відновлення”. Люди, які з різних причин залишились без роботи, можуть долучитись до цієї армії через виконання суспільно корисних робіт з відбудови країни. До “Армії відновлення” на Київщині долучилися вже 806 людей. Відповідні договори про організацію та оплату суспільно корисних робіт укладені з 66 комунальними підприємствами.

Роботи із поліпшення благоустрою громад у межах проєкту “Армія відновлення” стартувала на Київщині наприкінці жовтня. Такі роботи під час воєнного стану покликані відновити функціонування інфраструктури. Українцям, що втратили роботу, але мають бажання працювати на економічному фронті, беруть участь в програмі “Армія відновлення”, що дає можливість безробітному отримувати мінімальну заробітну плату й більше.

Учасники “Армії відновлення” залучені до прибирання сміттєзвалищ, впорядкування територій, розбору завалів, будівництва та ремонту житлових приміщень, тощо.

Середня допомога по безробіттю на Київщині  – 5 100 грн. 43% безробітних громадян отримують від 1000 до 1800, а на таких роботах мінімальна заробітна плата в місяць 6700. В цьому є сенс людям піти працювати. Крім того, на цей період, коли людина працює на суспільно корисних роботах, призупиняється виплата допомоги, а потім продовжується, і йде страховий стаж.

Мешканці, які залучаються до суспільно корисних робіт, мають право на:

🔹укладення строкового трудового договору з оплатою не нижче від розміру мінімальної заробітної плати;

🔹охорону праці та загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

🔹збереження статусу безробітного на період виконання суспільно корисних робіт.

Отримайте онлайн консультацію за допомогою телеграм-каналу Київського обласного центру зайнятості: https://t.me/+fnLlSCkuIls1ZjVi

Чат-бот Київського обласного центру зайнятості: @test1874661bot

Пропонуємо ознайомитися з інформацією щодо актуальних подій та змін у роботі Київської обласної служби зайнятості на наших

 Фейсбук-сторінці:  https://www.facebook.com/kyivobl

 Інстаграм-сторінці: https://www.instagram.com/kobl_cz/

 на сайті Київського ОЦЗ  https://kir.dcz.gov.ua/.