У Переяслав-Хмельницькому вручили перші «пакунки малюка» 5 жінкам, які нещодавно народили дітей. Цю почесну місію виконали заступник голови райдержадміністрації Анна Скляренко разом із начальником відділу призначення державних допомог управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмилою Клюйко. Вони привітала родини з важливою подією. Про це повідомляє “Вісник Переяславщини”.

Заступник міського голови Переяслава-Хмельницького Валентина Губенко та начальник міського управління соціального захисту населення Микола Гуща 28 вересня також вручили «пакунки» двом молодим мамам, які народили діточок у вересні 2018 року.

Діє цей проект згідно постанови КМУ від 20 червня 2018 року № 512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», яка вступає в силу з 1 вересня 2018 року.

Станом на 28 вересня в Переяслав-Хмельницькому народилося 11 немовлят.  Напередодні перші «пакунки малюка» привезли з Київської облдержадміністрації. Набір складається з 25-ти необхідних дитячих товарів вартістю 5 тисяч гривень.

Чотири родини отримали «пакунки малюка» безпосередньо в управлінні соціального захисту населення. Перші дитячі набори видавали згідно надходження заяв від мам. Решту видаватимуть по мірі надходження протягом року.

«Пакунки малюка» містять усе необхідне для малюків у перші місяці їхнього життя: від підгузків до одягу. Це – шкарпетки, шапочки, боді, бавовняні пелюшки, підгузки, дві ковдри великого розміру (тепла і більш легка), які дитина зможе використовувати до 3 років. А також – матрац, спеціальний термометр для немовлят із гнучким носиком, який попереджає травмування, термометр для води, пустушка і гігієнічні набори для немовля і молодої мами.

Всі ці речі, безумовно, дуже необхідні малюкам і їх батькам у перші місяці життя.