Завершилась реалізація державної програми «єРобота», що була спрямована на отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу. За весь термін дії проєкту  підприємцями Київщини подано 1661 заявку.

227позитивних рішень прийнято  щодо виділення грантів в рамках урядової програми «єРобота». Загальна сума грантових коштів, що надійдуть отримувачам, перевищує 51 млн. грн., середній розмір мікрогранту –  232,5 тис. грн.

Серед переможців  – 121 підприємець та 34 юридичні особи, які будуть розширювати бізнес та відкривати нові ліні виробництва. Також  72 особи мають намір започаткувати власну справу. Київська область займає 2-ге місце по Україні за кількістю прийнятих рішень впродовж останніх хвиль.

За кошти гранту буде придбано обладнання для здійснення господарської діяльності, закуплена сировина та матеріали, а також оренда приміщень. Загалом в області буде створено 621 нове робоче місце, а максимальна кількість нових робочих місць на один проєкт складає 15 осіб.

За видами економічної діяльності найбільше позитивних рішень прийнято для реалізації бізнес-ідей в оптовій та роздрібній торгівлі та для  ремонту автотранспортних засобів – 32%. Понад 19% – у переробній промисловості, 23%  – тимчасове розміщення та організація харчування, а також у сільському господарстві, у сфері охорони здоров’я, адміністративного та допоміжного господарства та надання послуг.

Довідково. У липні запрацювала урядова програма «єРобота». Основною умовою отримання мікрогранту є створення нових робочих місць. Діючі та майбутні підприємці мають створити від одного до двох робочих місць в залежності від суми гранту (одне робоче місце – 150 тис.грн, два і більше – 250 тис.грн). 

Загальна кількість грантових коштів по Україні складає 776 млн. грн., подано 16 тис. заявок, планується створення 8313 нових легальних робочих місць.

Отримати відповіді на питання щодо зайнятості можливо і за допомогою чат-боту Київського обласного центру зайнятості: @test1874661bot

та телеграм-каналу Київського обласного центру зайнятості: https://t.me/+fnLlSCkuIls1ZjVi

Пропонуємо ознайомитися з інформацією щодо актуальних подій та змін на ринку праці Київщини на наших:

 Фейсбук-сторінці:  https://www.facebook.com/kyivobl

 Інстаграм-сторінці: https://www.instagram.com/kobl_cz/

на сайті Київського ОЦЗ:  https://kir.dcz.gov.ua/.