Переважна більшість українців оцінила новорічний виступ Президента Володимира Зеленського на п’ять балів з п’яти. Такі результати соціологічного дослідження, проведеного компанією «Active Group» за допомогою онлайн-панелі «SunFlower Sociology» на замовлення видання «Telegraf». Опитування здійснено 1 січня 2023 р. 

На запитання «Чи слухали ви привітання Президента?» 88,6% респондентів відповіли, що слухали або збираються послухати: 73,7% респондентів сказали, що слухали, 6,1% – слухали, але не уважно, 8,8% планують послухати промову згодом. Ще 4,6% не слухали промову, але прочитали текст. 6,8% виступ Президента не слухали і не планують. 

Щодо оцінки виступу Президента за п’ятибальною шкалою, то промові Володимира Зеленського 77,5% українці поставили найвищу оцінку. Ще 14,2% оцінили промову на «добре». 3,8% опитаних поставили 3 бали, 1,1% – 2 бали, 1,9% – 1 бал. Отже, в середньому виступ Президента українці оцінили на 4,67 бали. Найвищий середній бал (4,81) респонденти поставили емоційності промови. На 4,72 бали респонденти оцінили здатність надихати, на 4,65 бали – цікавість, на 4,47 бали – інформативність і на 3,81 – «святковість» виступу Володимира Зеленського.

Повну презентацію із результатами дослідження можна завантажити за посиланням.

Дослідження здійснено компанією «Active Group» за допомогою онлайн-панелі «SunFlower Sociology» на замовлення видання «Telegraf». Метод: самозаповнення анкет громадянами України віком 18 та більше років. Вибірка: 600 анкет (репрезентативна за віком, статтю і регіоном України). Період збору даних: 1 січня 2023 р. 

Приєднатись до онлайн-панелі SunFlower Sociology та отримувати грошову винагороду за проходження опитувань можна за посиланням.