Ця одвічна істина вчергове знайшла своє підтвердження, коли 6 січня українські волонтери прибули привітати із цим світлим, християнським, родинним Святом, вихованців центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Дніпровського району м. Києва, що розташований на вулиці Райдужній, 51 на Лівобережжі української столиці.

Дітки цього дня отримали подарунки, які для них зібрали їхні однолітки, з далекої Німеччини, з організації Bremishe Evangelische Kirche. Плідна співпраця з цєю благодійною організацією, дозволила українським волонтерам із Фонду «Інтерго»(Івано Франківськ) і Фундації «Чинність закону»(Київ), виконати свою місію з допомоги українськім діткам. які опинилися у вельми скоадних життєвих обставинах не лише у в зв’язку із своїми хворобами, але й у результаті підлої рашиської агресії.

Ці дітки змушені на візочках, спускатися до бомбосховища, і переривати свої зайняття і реабілітацію, як тільки у небі над столицею України, з’являються ворожі ракети та дрони. Тому без сумніву, для них було великою радістю, що їх привітали німецькі громадяни, подарували такі потрібні їм речі та солодощі.

«Ми будемо постійно співпрацювати із київськими волонтерами з «Чинності закону» аби хоч чимось зарадити нашим діткам з інвалідністю й допомогти чим зможемо, пережити цей складний період ворожої навали» – сказала у інтерв’ю «Новій Добі» – Наталка Чаплинська, голова Фонду «Інтегро», депутат Івано – Франківської обласної ради.

Наталя Чаплинська. Фото з FB

«Ми переможемо і будемо мирно жити на Своїй Богом даній землі»! – додала Наталя Чаплинська

ДОВІДКА “НОВОЇ ДОБИ”

Чаплинська Наталя Любомирівна, український політик, волонтер, психологиня. Депутат Івано- Франківської обласної ради від ВО “Свобода”.

Директор Фонду “Інтегро”. Керівник Івано – Франківської обласної організації – “ЦЕНТР ДОПОМОГИ “ЛЮДИНА”. Член Парламентсього клубу неурядових організацій.

Системно працює на ниві психологічної реабілітації українських воїнів. Місце проживання: м. Івано-Франківськ.