27 вересня відбулося засідання колегії Переяслав-Хмельницької РДА, де розглянули питання про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення району до роботи в осінньо-зимовий період. Про це повідомляє «Вісник Переяславщини».

У роботі колегії взяли участь голова райдержадміністрації Юрій Клименко, сільські голови та начальники структурних підрозділів адміністрації.

Доповів присутнім про стан підготовки господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення району до роботи в зимовий період начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури РДА Олексій Гич. Він повідомив, що на кінець вересня районний відділ освіти завершив ремонтні роботи та передпускові заходи на семи газових та восьми твердопаливних котельнях. Підписані акти готовності джерел теплопостачання до початку роботи.

«Комунальне некомерційне підприємство районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги» завершує роботу з усунення зауважень Переяслав-Хмельницького відділення ПАТ «Київоблгаз» щодо опалення сільських медичних установ. Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня забезпечила організацію промивки внутрішніх систем опалення в будівлях лікарняного комплексу», – зазначив Олексій Гич.

Він також повідомив, що у лікарні розпочали роботи щодо заміни 120 метрів зовнішньої тепломережі, але, за його словами, незавершення цих робіт до початку опалювального періоду не загрожує вчасному постачанню тепла до основних об`єктів.

Генеруюча компанія «Укрспецтепло», яка опалює центральну районну лікарню та школи в селах Велика Каратуль, Хоцьки, Пологи-Вергуни, Лецьки, заготовила достатньо дров для роботи котелень.

Олексій Гич розповів, що всі дороги району практично готові до експлуатації в осінньо-зимовий період. Невідремонтовані лише дві ділянки, які з’єднують Переяслав з трасою Київ-Харків. Одна проходить через село Студеники, інша – в напрямку Баришівки. Ці автошляхи, незважаючи на неодноразові звернення РДА, так і залишились в підпорядкуванні «Укравтодору». Найближчим часом завершують роботи на в’їздах до сіл Гречаники та Світанок. Переяславське підприємство з ремонту доріг «Агрошляхбуд» на прохання райдержадміністрації проведе ямковий ремонт спуску від села Ташань в бік села Плужники.

Щодо ремонту мосту в селі Чирське голова райдержадміністрації Юрій Клименко повідомив, що роботи тимчасово призупинили через аварійний стан основних несучих частин. На них спеціалісти знайшли тріщини. Тож замовили в Харкові спеціальні металеві конструкції, за допомогою яких мають підсилити основін несучі частини, і лише потім основні роботи продовжать.