Про це йшлося на нараді, на об’єктах, між делегацією з Литви, яка включала в себе заступника міністра економіки та інновацій Вінкаса Юргутіса та посла Литви в Україні Вальдемараса Сарапінаса та інших офіційних осіб та делегацією Українського Союзу промисловців і підприємців. Делегації відвідали Ірпінь та Бордянку, поспілкувалися із керівництвом цих міст.

Фото: Василь Собко

Приводом стало те, що ще до війни, у грудні 2022 року, УСПП та Центральне агентство управління проєктами Литви уклали угоду про те, що УСПП виступатиме адміністратором у проєктах відбудови дитячого садка в м. Ірпінь та школи в смт Бородянка – це два з чотирьох проєктів відбудови, які Литовська держава реалізує зараз в Україні.

“Київщина звільнена і ми з литовськими партнерами повернулись до цих важливих проектів. Ми вдячні литовським друзям за системну підтримку України. Працюємо над тим, що таких проєктів ставало більше, зокрема, маємо відповідні комунікації із Латвією, Фінляндією” – сказав ексклюзивно для “Нової Доби”, президент УСПП – Анатолій Кінах.

На фото: Литовська делегація, Керівництво Ірпеня та делегація УСПП