Речниця Нацполіції Мар’яна Рева розповіла, що на борту гелікоптера, який розбився у Броварах Київської області 18 січня, було 10 осіб, з них семеро – це керівництво Міністерства внутрішніх справ. Про це повідомляє “Укрінформ”.

“Наразі ми можемо говорити про 14 загиблих унаслідок авіакатастрофи, з них одна дитина – дівчинка 2017 року народження. На борту гелікоптера перебувало 10 осіб – троє це члени екіпажу, і 7 – це керівництво МВС. Зокрема, серед них – міністр Денис Монастирський, перший заступник міністра Євгеній Єнін, та держсекретар Юрій Лубкович”, – сказала речниця.

За словами представниці НПУ, поліція одразу, як тільки отримала повідомлення, що трапилася пожежа, а також, що люди бачили, як якийсь літальний апарат впав у Броварах тощо (а їх було 70) – то відразу на місце були скеровані наряди поліції.

“Туди оперативно прибули і рятувальники, які почали гасити пожежу, що виникла внаслідок падіння гвинтокрила”, – уточнила Рева.

Речниця поінформувала, що “оперативно була створена міжвідомча слідча група, яка має розслідувати всі обставини цього інциденту і встановити причини”.

“Наразі слідчі поліції долучені до цього розслідування, і вони допомагають усіма можливими наявними засобами. Однак, основне розслідування у цій справі проводить СБУ”, – додала речниця Нацполіції.

ДОВІДКА “НОВОЇ ДОБИ” ПРО ТРАГЕДІЮ У БРОВАРАХ

18 січня близько 8 ранку гвинтокрил ДСНС ЕС-225 (бортовий номер 54) з керівництвом МВС на борту зазнав катастрофи. Вертоліт упав на території дитячого садка. Частина будівлі садочка вигоріла вщент, нині краном розбирають завали. Унаслідок авіакатастрофи, за останніми даними ДСНС, загинули 14 людей, з яких 1 дитина. Госпіталізовано 25 осіб, 11 з них діти. Загинули всі 9 людей, що перебували на борту вертольота, зокрема міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, його перший заступник Євген Єнін і державний секретар МВС Юрій Лубкович. Решта загиблих перебували у садочку. В ОП повідомили, що керівництво МВС прямувало у відрядження в одну з “гарячих” точок. Згодом стало відомо, що вони летіли на Харківщину.