Понад 90% українців пов’язують своє майбутнє з Україною, а 80% хочуть, щоб їх діти жили в Україні. Такі дані соціологічного дослідження, проведеного компанією «Active Group» 6-8 січня 2023 р. за допомогою онлайн-панелі «SunFlower Sociology».

На запитання «Чи пов’язуєте ви своє майбутнє з Україною?» 90,9% респондентів відповіли ствердно: 81% відповіли «так повністю», 9,9% – «так, частково». Лише 1,5% не пов’язують своє майбутнє з Україною. 7,7% не визначилися з відповіддю.

Щодо майбутнього дітей, то 53,6% українців хочуть, щоб їх діти жили в Україні. Ще 26,1% вважають, що краще дітям жити в Україні, але можливо в іншій країні. Проте 6,8% опитаних хочуть, щоб діти жили в іншій країні, але можливо і в Україні, а 5,5% бачать майбутнє своїх дітей лише в іншій країні. Не визначилися із відповіддю 8% опитаних.

Повну презентацію із результатами дослідження можна завантажити за посиланням.

Дослідження здійснено компанією «Active Group» за допомогою онлайн-панелі «SunFlower Sociology». Метод: самозаповнення анкет громадянами України віком 18 та більше років. Вибірка: 600 анкет (репрезентативна за віком, статтю і регіоном України). Період збору даних: 6-8 січня 2023 р. 

Приєднатись до онлайн-панелі SunFlower Sociology та отримувати грошову винагороду за проходження опитувань можна за посиланням.