Два меморандуми про спільну роботу підпишуть з благодійною організацією «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка». Міський  голова Ірпеня Олександр Маркушин та національний директор МБФ «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка» Україна Сергій Лукашов задокументують співпрацю по проєкту “Право на сім’ю”. Також буде укладена ще одна угода, щодо проєкту «Відновлення надії в Україні. Допомога родинам з дітьми у Бучанському районі, що постраждали від війни». 

Підписання відбудеться 14-ого лютого, о 12.00 у приміщенні міської ради Ірпеня.

Завдяки проєкту “Право на сім’ю”, в Ірпінській територіальній громаді допоможуть облаштувати центри соціальної підтримки дітей та сімей. А родини, які перебувають у складних життєвих обставинах, отримають доступ до соціальних послуг. 

З-поміж  них – натуральна допомога, розвиток навичок відповідального батьківства, соціальний супровід сімей за технологією кейс-менеджменту або “ведення випадку”. На практиці це  – індивідуальний підхід та надання послуг відповідно до потреб конкретної сім’ї чи дитини. 

Проєкт “Право на сім’ю” одночасно реалізується у 5 країнах. Це  Україна, Албанія, Білорусь, Вірменія та Північніа Македонія. В Україні – у 2-х областях: Київській та Івано-Франківській. 

Другий проєкт – «Відновлення надії в Україні. Допомога родинам з дітьми у Бучанському районі, що постраждали від війни», передбачає створення Центрів підтримки сімей з дітьми в смт. Бородянка та в м. Ірпінь. 

В центрах підтримки сімей родини зможуть отримати послуги відповідно до індивідуальних потреб. З дітьми працюватиме психолог, соціальний педагог і логопед. Родинам –  видаватимуть гуманітарну допомогу.  

Послуги надаватимуть вразливим сім’ям з дітьми, передусім – внутрішньо переміщеним, прийомним, опікунським родинам та дитячим будинкам сімейного типу.

СОС Дитячі Mістечка — недержавна благодійна організація, що понад 18 років допомагає в Україні дітям-сиротам та сім’ям з дітьми, що опинились у складних життєвих обставинах або мають ризик потрапити в цю категорію.Є частиною міжнародної федерації SOS Kinderdorf, яка представлена у 138 країнах світу.

З 24 лютого 2022-ого року СОС Дитячі Містечка розширили свою географію за рахунок нових програм та проектів. Станом на січень 2023-го, допомогу отримали більше 123 000 людей. Докладніше – на сайті https://sos-ukraine.org