Протягом січня 2023 року фахівці апарату Північного офісу Держаудитслужби забезпечили усунення втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму, що перевищила 12,5млн гривень.

Олександр Карабанов

«Матеріали шести контрольних заходів уже передано до правоохоронних органів для відповідного реагування. Розпочато чотири досудових розслідування. Органами державного фінконтролю ініційовано один позов до суду», – повідомив начальник Північного офісу Держаудитслужби Олександр Карабанов.


Окрім того, за недотримання законодавства двох посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Ще трьох – до адміністративної: 1 – за статтею 164-2 КУпАП (штраф від восьми до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян), 2 – за статтею 164-14 КУпАП (штраф від семисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).
За результатами проведення аудитів досягнуто економічного ефекту на загальну суму понад 5 млн гривень.

Проведеними моніторингами попереджено витрати коштів за процедурами закупівель, здійсненими з порушеннями законодавства, на загальну суму –            34,52 млн гривень, з яких відмінено торгів за 1 процедурою загальною очікуваною вартістю 3,67 млн гривень та забезпечено розірвання 3 договорів на загальну суму 30,85 млн гривень.