13 – 14 жовтня на акваторії Канівського водосховища, поблизу міста Українка відбудеться XХІV Всеукраїнська вітрильна регата «Південна варта» – повідомляє УНІАН.

Її щорічно проводить яхт-клуб «Південний» Національного авіаційного університету, який цього року відзначає свій 85-річний ювілей. Перегони пройдуть у два етапи.

У перший день змагань вітрильники подолають дистанцію в 25 морських миль (близько 50 км). Дистанція бере початок від міста Українка, йде вздовж берегів селищ Трипілля, Халеп’я та Витачів і завершиться фінішем біля яхт-клубу «Південний». В другий день змагань конкурсанти вийдуть на старт 8-мильної дистанції, яка утворить трикутник навколо островів в місті Українка. По завершенню змагань відбудеться нагородження учасників та переможців.

За попередньою інформацією, в перегонах візьмуть участь близько 60 екіпажів, а саме представники яхт-клубів столиці, міст Вишгорода, Славутича, Переяслав-Хмельницького та Українки, а також Черкаської, Полтавської та Кіровоградської областей.