Ідея проведення просвітницьких велоекскурсій по Фастову належить фастівчанці Людмилі Григорович. Реалізовувати цю ідею разом з однодумцями вона почала з серпня 2018 року.

Інформує Погляд.

Кожна велопрогулянка Фастовом має своє тематичне наповнення. За цей час пройшло кілька тематичних велоекскурсій: «Микола Бенардос – винахідник світового рівня», «Фастів – столиця козацької держави», «Фастів – православне, католицьке та єврейське місто».

Найближчим часом планується проведення велоекскурсій Фастовом за наступними тематиками: «Фастів і промислова революція» та «Фастів – місто залізничників», а також повтор велоекскурсії про фастівського винахідника Миколу Бенардоса.

Формат веломандрівок передбачає не тільки монолог екскурсовода, а й активний діалог зі слухачами, під час якого слухачі доповнюють та діляться своїми знаннями з історії Фастова і не тільки. Проводяться тематичні велопрогулянки Фастовом від одного до трьох разів на місяць у неділю ввечері. До екскурсій також почали долучатись деякі фастівські краєзнавці, які доповнюють розповіді про Фастів своєю інформацією.

Для тих, у кого немає власного велосипеда, є можливість взяти велосипеди радянського велопрому напрокат недорого.

Записатись на безкоштовну екскурсію Фастовом можна через Фейсбук або по телефону: (093)408-00-68.
Тож, якщо ви любите велосипед та своє місто і хочете дізнатись більше про історію Фастівського краю, долучайтесь до веломандрівок Фастовом!