17 березня на базі Комунального закладу Київської обласної ради “Пластовий вишкільний центр” відбувся вишкіл з впоряду. Захід був організований працівниками Пластового вишкільного центру.

Вишкіл впоряду проходив для старшопластунів, сеньйорів, виховників та майбутніх виховників для перейняття досвіду у досвідчених пластунів та пластунок. Улад Старших Пластунів і Старших Пластунок (УСП) – це третя за віком самовиховна спільнота української молоді віком від 18 до 35 років. Членами уладу пластунів-сеньйорів є пластуни та пластунки, котрим виповнилось 30 років.

Основне завдання цих двох самовиховних уладів – сприяння виховному процесу, що здійснюється в УПН та УПЮ. Саме члени УСП та УПС виконують в Пласті функції виховників, адміністраторів, вони проводять табори та вишколи.

Вихідні дні – це чудовий час для навчання та нових знайомств. Саме тому, у суботу вишкіл впоряду зібрав однодумців з Київської округи.

Програма даного вишколу була дуже насиченою та містила в собі, як теоретичну, так і практичну частину.

У рамках програми вишколу з впоряду учасники дізналися про особливості однострою, які характерні відмінності одностроїв у різних уладів, пройшли гутірку про головні аспекти Пласту. Досвідчені інструктори практично розбирали однострої кожного учасника, у зв’язку з цим, кожен отримав поради щодо удосконалення свого однострою.

Учасниками стали пластуни з усієї Київської області.

Отримані знання та навички учасники понесуть до своїх станиць та осередків.