20 січня 2014 р. в Україні розпочалася безпрецедентна війна із північним сусідом, який колись, приймаючи незалежність Суверенної, об’явив себе братом та надав гарантії безпеки. Та для жителів більшості відносно мирних регіонів війна, що точилася на сході держави, була чимось примарним, таким, що не входило у сферу особистих інтересів. Проте рік тому війна почала набухати як величезна ракова пухлина і врешті захопила усю територію України. На залишилося жодного українця, кого б біда обійшла стороною. Кожен поніс втрати. І часто це найцінніше — життя та здоров’я рідних, близьких та просто знайомих. Чиїсь втрати виявилися менш значущими, проте не менш болючишіми — домівки, майно, робота, сенс існування.

Залишилися й щасливчики, що можуть планувати майбутнє, мають більш-менш стабільний дохід, а головне — отримують емоційне та психологічне перезавантаження у домашньому затишку. Вони ведуть власну боротьбу за економічну спроможність держави підтримувати тих, хто тримає на плечах небо на передовій.

Держава ж, у свою чергу, намагається забезпечити правопорядок у межах своїх кордонів і, зокрема, безпеку майна громадян. Адже хоча матеріальні втрати у порівнянні із людськими можуть виявитися дріб’язковими, фахівці переконані — для наближення перемоги важлива кожна дрібниця.

Аби ті, кому вдалося зберегти помешкання, могли бути спокійними за їх схоронність попри зростання злочинності (що прогнозують у МВС, зважаючи на ускладнення економічної ситуації), держава пропонує додаткові послуги з охорони майна.

Дім — фортеця

Надавачем послуг виступає Поліція охорони, що за роки існування встигла зарекомендувати себе як надійного партнера з безпеки майна, а іноді й життя клієнтів. 1 березня поточного року на офіційному сайті служби з‘явилася новина про старт нового проєкту — «Варта вашої оселі». Проєкт передбачає удосконалення послуг з охорони помешкання.

Бажаючі отримати таку охорону зможуть замовити цілий комплекс охоронних засобів: систему безпеки з клавіатурою керування, прилади сповіщення руху, сповіщувач відкриття дверей та вікон, сповіщувач розбиття скла, камеру відеоспостереження, домофон з екраном у квартирі, тривожну кнопку тощо. Також до комплексу входять сповіщувач раннього виявлення затоплення та пожежний димовий сповіщувач. Замовникам поліція охорони гарантує якісне обслуговування, надійне спостереження та миттєве реагування.

Найкращою рекомендацією на користь обрання співпраці із поліцією охорони у структурі вважають статистику. Так, не зважаючи на непросту ситуацію у країні, за минулий рік охоронникам вдалося попередити 11 тис. крадіжок. З оновленим же пакетом послуг, переконані фахівці, їх ефективність у царині збереження майна замовників зростатиме.

«Аби ваш дім став неприступною фортецею, — зазначив начальник Управління технічної охорони ДПО Віталій Новіков, — обирайте послуги поліції охорони. Нам довіряють захист власного майна та особисту безпеку понад 400 тис. фізичних і юридичних осіб й щороку їх кількість постійно зростає. Адже якість наданих послуг та довіра замовників є нашим пріоритетом».

Цікавою інформація про проєкт буде і для жителів Київщини. У рамках даного проєкту поліція охорони області готова співпрацювати із місцевими комунальними підприємствами. Так вже підписаний меморандум між ДПО та КП “Боярське головне виробниче управління житлово-комунального господарства”. Меморандум розроблено спільно з Бучанським районним відділом Управління поліції охорони в Київській області. Документ передбачає поглиблення співпраці та консолідації зусиль для забезпечення підвищення комфорту проживання мешканців у місті.

«Для нас важливо створити такі умови, щоб кожен будинок Київщини став безпечним місцем, де можна себе відчувати захищено. А у зловмисників не було жодного шансу посягнути на чуже майно та життя, — зауважив начальник Управління поліції охорони в Київській області Аркадій Шахматов».

Залізні аргументи

Нагадаємо, що поліція охорони діє на українському охоронному ринку понад 70 років. На сьогодні Поліція охорони є єдиною в Україні охоронною структурою працівники якої мають визначені законом права та повноваження на озброєну охорону та застосування владних функцій щодо правопорушників.

Поліція охорони має 8 розроблених та втілених навчальних програм з початкової підготовки, перепідготовки та перекваліфікації працівників за різними охоронними напрямами. А на озброєнні служби знаходяться найсучасніші системи централізованого спостереження, зокрема «Інтеграл», «Альфа», «Дунай» тощо.

Окрім технічного потенціалу ефективність роботи департаменту забезпечується потужним кадровим наповненням. Традиція ретельної підготовки співробітників бере початок від формування спеціальних підрозділів міліції охорони «Титан», у склад яких входив мотоциклетний підрозділ швидкого реагування, призначений для відпрацювання повідомлень про злочини, а також група жінок охоронців, що мали навички вогневої та фізичної підготовки а також контраварійного водіння та супроводу VIP-персон.

Окрім охорони приватного майна Поліція охорони долучається до охорони грошових знаків, цінних паперів з повною матеріальною відповідальністю, супроводу та охорони цінних вантажів, охорони громадських заходів тощо. Також Поліція охорони забезпечує захист бригад екстреної медичної допомоги, відстежуючи переміщення і навіть технічний стан медичних автомобілів за допомогою багатофункціональних систем GPS-моніторингу.

Наразі департамент продовжує активно розвиватися. Нові умови диктують нові вимоги. Зокрема довелося: вирішувати проблеми з відключенням світла під час якого потрібного було забезпечити безперебійну роботу систем сигналізації; розробляти алгоритм дій на випадок, коли світла немає надто довго і генератори не здатні зарадити проблемі; визначатися із діями, коли клієнт не виходить на зв’язок тощо.

Створений сучасний Колл-центр поліції охорони з приймання та кваліфікованого відпрацювання звернень громадян в режимі 24/7.

«Ми маємо забезпечити не просто нові, а високої якості безпекові послуги для українців, особливо зараз під час військового стану в країні, – підкреслив в одному з коментарів начальник ДПО Олексій Березневич».

Дізнатися більше про діяльність поліції охорони можна за номером 9899 (номер є безкоштовним для всіх операторів на території України).