Шановні співвітчизники, дорогі жителі Київщини… У ці дні наша країна згадує важливу Перемогу у війні нашого Народу проти агресивного сусіда. Після понад місяця жорстких боїв, наші військові звільнили Київську область від російських окупантів. Ця перемога стала можливою завдяки мужності та самопожертві наших воїнів, які віддали свої життя за нашу свободу та незалежність.

Олег Спорников

Ці люди були героями, які не стали на захист нашої Батьківщини і гідно протистояли агресивній ворожій силі. Ми також не забуваємо про наші земляків, які зазнали страждань під час окупації. Вони були позбавлені свободи та права на гідне життя. Їх катували і вбивали у концтаборах, які рашисти організовували у підвалах Бучі, Ірпеня, гостомеля, Іванкова та інших містах і селах Київщини! Сьогодні ми віддаємо шану тим, хто вижив і відродив своє життя після цієї трагедії, а також пам’ятаємо тих, хто загинув у боротьбі за нашу волю.
Це важлива перемога для нашої країни, але ми не можемо забувати про те, що ще залишається багато роботи, щоб повернути мир та стабільність на нашій землі. Ми повинні продовжувати боротьбу за нашу свободу та демократію, щоб наша країна стала міцнішою та процвітала у сім’ї вільних народів Європи. Нехай ця перемога стане символом нашої сили та волі, а також нагадуванням про те, що наша Батьківщина завжди буде захищена тими, хто готові за неї боротися. Дякуємо нашим героям та військовим за їхню службу та жертовність. Слава Україні!
Редактор газети «Нова Доба» – Олег Спорников

На кавер-фото: м. Буча (Київська область). 2023 рік